Logo
 
 
 
KURUMSAL    

Smart Elektronik;2003 yılında kurulmuş olup sanayimizin her sektöründe başarılı çalışmalar yaparak kendini ispatlamıştır.

Teknolojisini,tecrübesini,hizmet kalitesini ve memnun müşteri portföyünü her geçen gün geliştirerek geleceğe dair adımlarını güvenle atmaktadır.

Günümüz sanayisinde tüm makineler;elektronik kart,motor sürücü veya PLC sistemlerle çalışmaktadır.Çalışır durumdaki makinelerin ürettiği ürünlerle ilgili yapılan maliyet hesapları, makinelerin arıza yapması durumunda alt üst olmakta ve makine durduğu sürece zarar büyümektedir.

Smart Elektronik bu gibi sorunlara karşı,çalışır durumdaki makinelerin nasıl daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabileceğini araştırıp gerekli işlemleri uygulamaktadır.Elektronik kart ve dataları yedekleyip zaman kaybını azalttığı gibi teknolojik laboratuvar ortamında arızalı kart/cihazların test ve onarımlarını yaparak üretildiği ilk günkü haliyle sanayimizin kullanımına sunmaktadır.

Smart Elektronik bu çalışmalarıyla sanayimizin çarklarının durmasına engel olduğu gibi yurtdışına bağımlılığı kaldırarak her yıl milyonlarca Euro'luk döviz ve üretim kaybını engellemektedir.

 
   
ISO Kalite Belgemiz İçin Tıklayınız   ISO Kalite Belgesi